VII Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt: „Zagrożenia i wyzwania współczesnego bezpieczeństwa”

10.04.2019

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanok Instytut Medyczny zaprasza na VII Ogólnopolską Konferencję Naukowo Szkoleniową pt: „Zagrożenia i wyzwania współczesnego bezpieczeństwa”.

Konferencja odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2019 roku w Auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń oraz analiza współpracy służb i podmiotów funkcjonujących w systemach ratowniczych, a także zakresu odpowiedzialności i kompetencji podczas prowadzonych działań. Konferencja kierowana jest do osób zaangażowanych w zapewnienie bezpieczeństwa ludności, pracowników administracji, służb, podmiotów leczniczych, a także pracowników naukowo-dydaktycznych oraz studentów.

komunikat_konf_bezp-rat_2019_strona_1.jpg

Ostatnia modyfikacja: 26-01-2018